barevný.png

CO NAPSAL ŽIVOT

 

O MĚ

Od mala je cyklistika můj svět, ve kterém jsem jako ryba ve vodě, zkrátka holka ve svém živlu. Začínala jsem v partě kolínských hokejistů, kteří mě naučili pravidelnému tréninku a že sport jakéhokoliv druhu, je náplní mého života. A taky že jo! V hokeji jsem se jako týmový hráč moc neosvědčila, a tak má životní cesta nabrala úplně jiný směr.  

K cyklistice mě přivedl táta, vášnivý cyklista a nejobětavější člověk se kterým se raduji, když se daří a stojí při mně, když to občas nejde. Stejně tak mamka, takové mé druhé já, je mým neustálým kritikem a oporou, které mě nenechá nikdy usnout na vavřínech.

 

První pravidelné tréninky jsem absolvovala pod vedením Michala Čepičky, který nás, skvělou bandu, trénoval v kolínském lesoparku Borky, a kde se dodnes pravidelně pořádá Český cyklokrosový pohár Toi Toi cup. Od té doby v tom lítám, jako na horské dráze, mnoho vzletů a pádů, vítězství i odřenin a o tom to přeci je ! 

 

Jsem vděčná za příležitost věnovat se tomu co mě baví, neustále se zlepšovat, poznávat nové cesty a dobrodružství, které život nabízí, ze sedla kola. 

 

DATUM NAROZENÍ

25.7.1997

DISCIPLÍNY

Cross country / Cyklokros

TÝM

LIV Cycling

STUDIUM

Grafický design

©2019 by Jana Czeczinkarová. Proudly created with Wix.com