Vyhledat
  • Jana Czeczinkarová

ČIČINA NA LIVU

Aktualizováno: 25. říj 2019

Každý, kdo mě zná, tak ví, že cyklistika je mojí vášní a životní cestou. Za poslední roky jsem

překonala mnoho životních překážek, které mě posílily, začala jsem si mnohem více věřit a uvědomila jsem si, že nastal čas otočit list a chytit se nové výzvy.

Rozhodla jsem se učinit rozhodnutí, opustit zázemí týmu Mitas Mercedes Praha Trek, za který jsem závodila skoro pět závodních sezón a zajistit si zázemí vlastní. Byla jsem překvapená, kolik lidí kolem mě, projevilo zájem podpořit mojí vizi a tento fakt mě nabyl obrovskou energií uskutečnit projekt vlastního týmu.


Toto prvotní prohlášení věnuji především k představení svého partnera LIV, jelikož ucelená

podoba týmu je stále v procesu realizace a ráda bych se již připojila do závodního kolotoče na novém kole. Na spolupráci jsme se dohodli záhy, jelikož LIV je značkou kol výhradně určený ženám a pro rok 2020 byl na trh uveden nový celoodpružený závodní speciál LIV Pique Advanced.


Velice se na tuto výzvu těším a jsem vděčná za tuto příležitost sedlat toto nádherné kolo, které budeme obouvat závodními plášti značky Vittoria. Prozatím vám více neodhalím. Vše je v procesu realizování a brzy se tak můžete těšit na představení kompletního seznamu partnerů a vizuální podoby. Do té doby mě budete na závodech potkávat v neutrálním dresu a samozřejmě s úsměvem na tváři. Nejdříve již na startovní čáře,toto pondělí na cyklokrosovém závodě ve Slaném.


Těším se na vás.

Jana Czeczinkarová

#teamchange #livcycling #newmotivation #bigsmiley

91 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše