Vyhledat
  • Jana Czeczinkarová

Titul Mistryně České republiky v Maratonu 2020

25.7.2020, Dolní Morava


Délka trati : 114 km

Nastoupané metry: 3917 m

Závod samotný probíhal nad očekávání hladce. Po startu jsem se dostala do vedení a svoji pozici jsem držela celý závod. Zvládla jsem průběžně doplňovat jídlo i pití a díky tomu jsem vydržela jet cely závod v konstantním tempu, až do samotného cíle.

Závod jsem zajala v čase 7 hodin 2 minuty, první místo v ženách a v nabité startovní listině, která činila 200 závodníků, mužů i žen, jsem obsadila 42 místo. Byl to zatím můj nejnáročnější závod, který se mi podařilo vyhrát a mám z titulu Mistryně ČR velikou radost!

Zvolila jsem taktiku jet si své tempo po startu a nenechala jsem se vyhecovat do střídání tempa, což mi ušetřilo dost sil. Jela jsem poměrně rychlé tempo a u toho pravidelně jedla a pila. Na závěr závodu jsem ještě trochu zrychlila abych si pohlídala náskok. Závod jsem jela prakticky od začátku, až do konce sama, ale nebyla to nevýhoda , trať nebyla háková a spíš mi sedlo jet si to svoje. Určitě bylo fajn si najet trať dopředu, ani mi pak ten závod nepřišel až zas tak dlouhý a věděla jsem jak je, který kopec dlouhý a také mě díky tomu nezaskočila náročnost sjezdů a vlastně celé trati.


Díky všem za podporu !

Držte palce do pokračující sezóny :-)


Čiči

138 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše