Vyhledat
  • Jana Czeczinkarová

Tváří značky Auto Kout Centrum


Zdravím vás přátelé :-)


Jak dobře víte, v této sezóně jsem vzala osud sportovce do vlastních rukou a za pomoci partnerů a mnoha úžasných lidí kolem mě jsme vytvořili prostředí, které mě dobíjí pozitivní energií, a za tuto příležitost jsem všem obrovsky vděčná.

Chopila jsem se nové výzvy, a roztočil se tak kolotoč mé „manažerské práce“. Skloubit všechny schůzky s tréninkem nebylo snadné, avšak uvědomovala jsem si, že je to nová příležitost a posun kupředu, a tak jsem si za tím šla. Nejsem v tom ale sama, velmi mi pomáhá rodina a můj přítel, díky kterým mám větší prostor koncentrovat se na trénink.

Dnes bych ráda hlavní úsek článku věnovala svému úžasnému partnerovi Auto Kout Centrum, spol. s.r.o. Není to tak úplná náhoda, že právě tento autosalon se stal mým partnerem. V Auto Kout Centru už mě trochu znají. V roce 2016, jakožto vítězka celkové klasifikace Českého poháru, jsem vyhrála zapůjčení automobilu Hyundai Tuscon v top výbavě na půl roku. Právě proto, že byli partnery Českého poháru horských kol, věděli, jak moc je cestování pro sportovce důležité.Cestování je zkrátka v mém sportu klíčové, ať už se jedná o světové poháry a závody, které jsou často v zahraničí, nebo tréninky probíhající v horském prostředí. Proto je automobil nezbytnou součástí mého sportovního života a jsem moc vděčná, že právě díky AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o. mohu svobodně a bezpečně cestovat, a plnit si tak své sny o úspěších na závodech. Z vozu jsem nadšená, jízdní vlastnosti Hynudai Tucson N Line jsou skvělé a při řízení se cítím bezpečně. Z výbavy mám nejraději tempomat a vyhřívání sedadel. Nepostradatelný je pro mě veliký displej na palubní desce s navigací a možností Bluetooth připojení. Můžu tak poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo podcasty.


„Jana je velmi skromný a ctižádostivý člověk, který má chuť závodit a plnit si své sportovní sny. Naše společnost považuje pohyb a sport za velmi důležitou součást života každého z nás, zejména pak dětí, pro které je Jana jistě velkým vzorem. Vzájemné sympatie tak byly logickým vyústěním pokračování naší spolupráce,“ pochvaluje si Filip Kout, jednatel společnosti.


„Vůz je opatřený originálním designem, včetně nového loga AKC. Jana tak bude na svých cestách propagovat i naši společnost, a to nejen výrazným brandingem na autě, ale i příspěvky na sociálních sítích, kde má široké zastoupení fanoušků,“ upřesňuje spolupráci Světlana Votočková, marketingová manažerka společnosti.


Zapůjčený vůz Hyundai Tucson N Line je v benzínové verzi a s pohonem 4x4, v šedé metalíze. Nechybí 19“ kola z lehké slitiny, pneumatiky 245/45 R19 (v černém provedení), Bi-LED hlavní světlomety s automatickým přepínáním dálkových světel HBA a zadní kombinovaná LED světla. Bezpečnost zajistí např. asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích, asistent pro sledování pozornosti řidiče, sledování mrtvého úhlu vnějších zrcátek, asistent změny jízdního pruhu, upozornění na projíždějící vozidla při couvání, autonomní nouzové brzdění. S orientací na cestách pomůže integrovaná navigace s 8“ dotykovým displejem s funkcí Android Auto a Apple CarPlay. Samozřejmostí je bezdrátové nabíjení mobilních telefonů.


172 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše